Hakkımızda

Merhaba!

Şimdi elinizde yetişmesi gereken bir çeviri var. Gönderebileceğiniz güvendiğiniz bir çeviri bürosu yok. Girdiniz internete size güvenilir gelecek bir çeviri bürosu arıyorsunuz. İşte buldunuz! Daha ne arıyorsunuz? Ofisimizi açtığımız 2003 yılının soğuk Aralık ayının on ikinci gününden beri, kendimize ilke edindiğimiz tek bir slogan oldu: DÜRÜSTLÜK.

O günden bugüne birçok projeye imza attık, birçok kurumsal dostlarımız oldu. Her geçen gün deneyimimize deneyim kattık. Ancak bir şey söyleyeyim, biz her şeyi yapamıyoruz.

Bir kere çok hızlı çeviri yapamıyoruz. Çünkü yapınca yanlış oluyor. Çok ucuza da yapamıyoruz. Çünkü iyi çevirmenlere iyi para ödüyoruz. Bunun karşılığında sizden alabileceğimizin en düşüğünü almaya çalışıyoruz.

Ama çeviriyi size söz verdiğimiz zamanda teslim etmek için elimizden ne gelirse yapıyoruz. Ve tabi ki en önemlisi iyi çeviri yapıyoruz. Çünkü işi biliyoruz. Çevirilerimizi daha iyi nasıl yaparız diye kafa patlatıyoruz.

Çevirilerimizi yaparken son teknolojiyi kullanmaya çalışıyoruz. Bu konuda sürekli takipteyiz. Yurtdışında birlikte çalıştığımız uluslararası bürolar bu konuda yardımcımız. Resmi belge çevirilerinizin Noter tasdiklerini yaptırıyoruz. Çeviri işi durağan ve tek konuda sıkışıp kalan bir uğraş olmadığı için burada yapabileceğimiz konuları saymaya kalksak herhalde gereksiz yer doldurmuş oluruz.

Ne diyorduk? İsterseniz bizi arayın, öyle konuşalım, ne dersiniz?

Kalın sağlıcakla,

Bahadır Çetinay
Noter Yeminli Çevirmen
Dilden Dile Çeviri Evi